Kansas City Royals için kilit rolde mücadele ediyor

Kansas City Royals yardımcısı Taylor Clarke, son mücadelelerini anlatmak için doğru kelimeleri bulmaya çalıştı. Neyin yanlış gittiğini belirleyemedi. Bu sezonun başlarında, Clarke 16 sayılık bir skorsuz galibiyet serisi yakaladı. Şimdi ise bir çıkmaza girmiş ve çıkış yolu aramaktadır.

“Gerçekten bilmiyorum. Bir süre çok iyi gidiyordu, sonra tekerlekler tamamen düştü, ”dedi Clarke. Kademeli bile değildi. Bilmiyorum. Keşke sana daha fazla cevap verebilseydim.”

Clarke, son yedi maçında 15 kazanılmış koşuya izin verdi. Pazartesi günü, Minnesota Twins’e karşı beş tur attı. Clarke sekizinci vuruşa girdi ve Twins iç saha oyuncusu Edouard Julien’e çimdik vuruşlu bir home run yaptı. Daha sonra, İkizler Target Field’da 8-4 galibiyete giderken Clarke arka arkaya dört bekara izin verdi.

18 sahada 11 vuruş ve sadece iki nefes üretti. İkizler, dört dikişli hızlı topuna sert temasla saldırdı. Julien sağ saha koltuklarına 95,5 mil hızlı top attı.

Bu sırada Twins ikilisi Christian Vazquez ve Carlos Correa, Clarke’ın süpürücüsüne hasar verdi. Clarke, “Hızlı topun genellikle olduğu kadar sürmediğini düşünüyorum,” dedi. “Bugün boğa güreşi öncesi oyunda bunun üzerinde çalışmaya çalışıyordum.

Sadece orada olmadı. Bu, yeniden değerlendirmem ve test etmem gereken bir şey.” Royals, Aroldis Chapman’ı Texas Rangers’a takas ettikten sonra yedi kişilik bir arenada çalışıyor. Clarke, ticaretten bu yana yüksek kaldıraçlı durumların çoğunu üstlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Novak Djokovic, ilk tur galibiyetinde çim kurutma görevlerini üstlendi
Next post Türk genç Arda Güler kendini dünyaya duyurdu